4.8/5 - (103 امتیاز)

شما هم شاید شنیده باشید که افرادی در بازار فارکس سود خوبی کسب کرده‌اند و سطح کیفیت زندگی خود را ارتقا داده‌اند ولی از طرف دیگر افرادی هم وجود دارند که درصدی از سرمایه خود را در این بازار از دست داده‌اند که ولی دلیل واقعی آن چیست؟

بدون شک عدم آموزش کافی و تجربه باعث از دست رفتن سرمایه افراد می‌شود و افراد از این بازار مالی جذاب متنفر می‌شوند ولی باید در نظر بگیریم شما در هر بازار و معامله‌ای چه بازار فارکس و چه بازارهای سنتی مثل خودرو و مسکن اگر آگاهی کافی نداشته باشید ضرر می‌کنید. هرکدام از این بازارها ریسک خود را به همراه دارند که هرکدام ریسک کمتری دارند مثل بازار خودرو به دنبال آن سود کمتری را برای فرد به ارمغان می‌آورند.

ثبت نام در فارکس

شما برای ورود به بازار فارکس نیاز به ثبت نام در یک بروکر معتبر بین المللی دارید. بروکرهای معتبر زیادی برای افتتاح حساب و انجام معاملات در این بازار وجود دارد ولی متأسفانه تعدادی از آن‌ها به ایرانیان داخل کشور خدمات خود را ارائه می‌دهند.

یکی از قدیمی‌ترین و باسابقه ترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان، بروکر آلپاری (Alpari) هست. تقریباً می‌توان گفت کمتر کسی را می‌شود پیدا کرد که در این بازار فعالیت کند ولی اسم این بروکر را نشنیده یا حتی حساب در آن نداشته باشد.

آیا آلپاری معتبر هست؟

می‌توان گفت آلپاری باسابقه 22 ساله احتمالاً پرطرفدارترین بروکر بین ایرانیان هست و توانسته در این چند سال اخیر اعتماد بالای ایرانیان را کسب نماید. دفتر اصلی این بروکر در موریس هست و تعداد مشتریان آن از 2 میلیون نفر از 150 کشور جهان عبور کرده است که این نشانه‌ی اعتبار بالای این بروکر در جهان است.
یکی از مزیت‌های این بروکر برای ایرانیان پشتیبانی از زبان فارسی در پنل کاربری آن هست که برای کسانی که با زبان انگلیسی کمی مشکل دارند، می‌توانند بدون دغدغه با پنل کاربری این بروکر به راحتی کار کنند.
ما نیز در این مقاله تصمیم گرفتیم که آموزش ثبت‌نام در بروکر آلپاری را به صورت کامل و تصویری و مرحله به مرحله آموزش دهیم تا نیازی به مطالعه مقاله دیگری نداشته باشید؛ پس با ادامه مقاله با ما همراه باشید.

آموزش ثبت‌نام در آلپاری

ابتدا برای ثبت‌نام روی لینک زیر کلیک کنید.

صفحه ثبت نام در آلپاری

اکنون صفحه زیر را مشاهده می‌کنید.

ثبت نام

 • در قسمت نام و نام خانوادگی باید مشخصات خود را به ‌صورت انگلیسی وارد کنید.
 • در قسمت E-mail، ایمیل خود را وارد کنید.
 • در قسمت شماره تلفن، شماره تلفن همراه خود را بدون صفر ابتدایی، وارد کنید؛ چون برای برداشت نیاز به تأیید از طریق پیامک دارید. (مثلاً اگر شماره تلفن شما 0913456789 هست 913456789 وارد کنید)
 • روی مربع کنار عبارت من شرایط توافقنامه مشتری و سیاست حفظ اسرار و سیاست انتقال داده‌ها تأیید می‌کنم که سن من بیشتر از 18 سال است، کلیک کنید تا تأیید شود.
 • در آخر روی دکمه ادامه کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود.

ادامه ثبت نام

 • کشور تابعیت: ایران انتخاب کنید.
 • شهر: شهر محل سکونت خود را در این قسمت تایپ کنید.
 • در آخر روی دکمه ادامه کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود.

دریافت کد تایید

اکنون در این صفحه از شما می‌خواهد تا کد تأییدی دریافت کنید که از طریق دو روش می‌توانید این کد را دریافت کنید. اول از طریق ایمیل، دوم از طریق پیامک. گاهی اوقات پیامک حاوی کد تأیید در داخل ایران دریافت نمی‌شود و شما می‌توانید از طریق ایمیل، کد تأیید را دریافت کنید.

 • روش دریافت کد را انتخاب کنید.(ایمیل یا پیامک)
 • روی دکمه دریافت کد کلیک کنید تا کد تأیید برای شما ارسال شود.
 • در کادر آبی رنگ کد تأیید دریافتی را وارد کنید.
 • روی مربع کنار عبارت با دریافت تبلیغات از طرف شرکت در ایمیل آدرس خود موافقم، کلیک کنید.
 • در آخر روی دکمه اتمام ثبت‌نام کنید.

اکنون صفحه زیر را مشاهده می‌کنید.

انتخاب رمز عبور

در حقیقت این صفحه پنل کاربری شماست ولی چون اکنون ثبت‌نام کرده‌اید ابتدا از شما می‌خواهد رمز عبور برای ورود به کابین شخصی خود را انتخاب کنید. سعی کنید این رمز عبور حداقل از 8 حرف شامل اعداد (0،1،2…9)، حروف انگلیسی بزرگ (A….Z)، حروف انگلیسی کوچک (a…z) و کاراکترهای مختلف (*#$…!) باشد تا به اندازه کافی قوی باشد.

 • در قسمت رمز عبور، رمز عبور دلخواه خود را وارد کنید.
 • در قسمت مجددا وارد کنید، رمز عبور خود را دوباره وارد کنید.
 • در آخر روی دکمه فعال سازی کلیک کنید، تا صفحه پنل کاربری خود را مشاهده کنید.

بریم سراغ تکمیل اطلاعات شخصی پنل کاربری، پس از منوی بالای سایت روی حساب من رفته و روی اطلاعات شخصی کنید.

حساب من

اکنون صفحه حساب من را مشاهده می‌کنید.

تکمیل پروفایل

در این صفحه تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کرده و جنسیت خود را انتخاب کنید.

 • برای جنسیت روی دکمه تعیین جنسیت کلیک کنید.
 • برای وارد کردن تاریخ تولد روی دکمه تغییر آن کلیک کنید.
 • در قسمت ارسال مدارک، کدام مدرک را ارسال میکنید؟ نوع مدرک مثل گذرنامه یا کارت ملی خود را انتخاب کرده و از طریق کلیک روی دکمه انتخاب فایل برای ارسال، فایل را آپلود کنید. (ارسال تصویر کارت ملی یا گذرنامه برای آلپاری اجباری هست)

ثبت‌نام تمام شد بریم سراغ افتتاح حساب در این بروکر، پس با ادامه مقاله با ما همراه باشید.

انواع حساب در بروکر آلپاری

بروکر آلپاری در حالت حقیقی یا همان واقعی دارای 6 نوع حساب هست:

 • Nano متاتریدر 4: حداقل سپرده در آن صفر دلار هست همچنین دارای لوریج ‎500:1 هست.
 • Standard متاتریدر 4: این نوع حساب، مناسب هم برای معامله گران تازه‌کار و هم برای معامله گران حرفه‌ای می‌باشد. حداقل سپرده در آن 20 دلار هست. همچنین دارای لوریج 1:1000 هست. پیشنهاد ما برای بیشتر کاربران این نوع حساب هست.
 • Ecn متاتریدر 4: حداقل سپرده در آن 300 دلار هست. همچنین دارای لوریج ‎1:3000 هست.
 • pro.ecn متاتریدر 4: حداقل سپرده در آن 500 دلار هست. همچنین دارای لوریج ‎1:3000 هست.
 • Standard متاتریدر 5: حداقل سپرده در آن 100 دلار هست. همچنین دارای لوریج 1:1000 هست.
 • Ecn متاتریدر 5: حداقل سپرده در آن 500 دلار هست. همچنین دارای لوریج 1:3000 هست.

توجه: منظور از mt در تصویر زیر همان متاتریدر هست.

انواع حساب

آموزش افتتاح حساب در آلپاری

از طریق صفحه اصلی پنل کاربری خود، روی افتتاح حساب کلیک کنید.

افتتاح حساب

اکنون صفحه زیر برای شما باز می‌شود.

نوع حساب

در این صفحه شما می‌توانید نوع حساب خود را حقیقی یا مجازی انتخاب کنید که منظور از حساب حقیقی همان حساب واقعی هست که شما با شارژ دلاری حساب خود اقدام به خرید و فروش در بازار فارکس می‌کنید و حساب مجازی یا همان دمو که مخصوص افراد تازه‌کار هست و شما یک مقدار پول به صورت فرضی به عنوان موجودی در نظر گرفته و با آن حساب تمرین می‌کنید.

پس از انتخاب نوع حساب مورد نظر (توصیه ما برای بیشتر کاربران که می خواهند به صورت واقعی (نه حالت دمو) خرید و فروش کنند، حساب Standard متاتریدر 4 یا همان standard.mt4 هست؛ این نوع حساب، مناسب هم برای معامله گران تازه‌کار و هم برای معامله گران حرفه‌ای می‌باشد. حداقل سپرده در آن 20 دلار هست. همچنین دارای لوریج 1:1000 هست.) روی افتتاح حساب کلیک کنید تا حساب موردنظر شما ساخته شده و ایمیلی شامل اطلاعات حساب و پسورد برای شما از طرف آلپاری ارسال می‌شود.

پس از کلیک روی افتتاح حساب، صفحه زیر برای شما باز می‌شود که پیشنهاد می‌دهد، حساب خود را شارژ کنید. (می‌توانید از این صفحه صرف‌نظر کرده و فعلاً حساب خود را شارژ نکنید)

شارژ حساب آلپاری

واریز وجه

 • نوع انتقال: واریز وجه را انتخاب کنید.
 • انتقال از: همان روش پرداخت است که پیشنهاد ما استفاده از وب مانی یا پرفکت مانی می‌باشد. ارز نیز به صورت پیش‌فرض روی دلار است.
 • انتقال به: حساب تجاری یا همان حسابی که برای ترید خود اقدام به افتتاح حساب آن کرده‌اید را انتخاب می‌کنید.
 • در آخر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

اکنون صفحه جزئیات انتقال به شما نشان می‌دهد.

جزئیات انتقال

 • مبلغ انتقالی: مقدار دلاری که می‌خواهید انتقال دهید را در کادر آن وارد کنید.
 • مبلغی که واریز می‌شود: مقدار دلاری که در حساب شما قرار می‌گیرد بعد از کسر کارمزد را به شما نمایش می‌دهد.
 • سری و شماره پاسپورت یا شمارت کارت ملی: در این قسمت وارد کنید. (فقط یک‌بار از شما درخواست می‌کند)
 • تاریخ تولد: باید به میلادی در این قسمت وارد کنید. (فقط یک‌بار از شما درخواست می‌کند)
 • در نهایت روی دکمه ادامه کلیک کنید.

اکنون صفحه زیر را مشاهده می‌کنید که در صورت درست بودن اطلاعات وارد شده روی دکمه انتقال وجه کلیک کنید تا به درگاه مربوطه، وصل شوید.

تایید صورت حساب

پلتفرم‌ مورد استفاده آلپاری چیست؟

بروکر آلپاری از پلتفرم‌های محبوب متاتریدر 4 و 5 استفاده می‌کند که این پلتفرم دارای نسخه‌های مختلف شامل نسخه وب برای مرورگر، نسخه دسکتاپ برای مک و ویندوز، اندروید و IOS هست تا هر کاربری در هر موقعیتی بتواند در این بازار فعالیت کند. کافیست اپلیکیشن این پلتفرم را دانلود کرده و اطلاعات حساب خود را که شامل شماره کاربری و پسورد هست را وارد کرده و به معامله در آن بپردازید.

همچنین شما می توانید در آموزش زیر با نحوه افتتاح حساب و استفاده از متاتریدر 4 برای معاملات خود آشنا شوید.

 • نحوه کار از طریق کامپیوتر یا لب تاپ
 • نحوه کار از طریق موبایل

دانلود متاتریدر

از منوهای کنار پنل کاربری خود، پلتفرم‌های تجاری و نرم‌افزارها را انتخاب کرده و پس از آن روی منوی دریافت Meta Trader کلیک کنید تا لینک دانلود انواع متاتریدرها برای پلتفرم‌های مختلف (اندروید، IOS، ویندوز، مک) به شما نمایش داده شود.

دانلود متاتریدر

با استفاده از آلپاری چه نمادهایی را می‌توان معامله کرد؟

شما با استفاده از آلپاری می‌توانید از ابزارهای معاملاتی مختلفی استفاده کنید که بیشتر آن‌ها از CFD یا همان قراردادهای ما به التفاوت هست. شما علاوه بر جفت ارزهای بازار فارکس، می‌توانید کالاهای مثل طلا، نقره، نفت و … نیز معامله کنید. همچنین شما امکان دسترسی به ۱۱ شاخص جهانی و سهام ۱۰ شرکت برتر آمریکا دارید.

اسپرد و کمیسیون آلپاری

اگر به دنبال بروکری با اسپرد کم هستید حتماً آلپاری گزینه‌ی مناسبی برای شماست. اسپرد آلپاری برای جفت ارزهای محبوب فقط 0.4 پیپ هست. همان‌طور که می‌دانید میزان اسپرد معاملات، بستگی به نوع حساب شما در بروکر دارد. مثلاً حساب استاندارد متاتریدر 4 آلپاری اسپرد ۱.۲ پیپ دارد (مناسب بیشتر افراد) ولی کسانی که معامله گران حرفه‌ای هستند و اقدام به باز کردن حساب ECN کرده‌اند، اسپرد ۰.۴ پیپ دارند.

انواع روش‌های شارژ و برداشت از آلپاری

در حال حاضر امکان واریز و برداشت از این بروکر به 4 روش زیر هست.

 • TC Wallet
 • Perfect Money
 • Webmoney
 • Neteller

TC Wallet: واریز و برداشت ریالی با استفاده از سایت تاپ چنج (Top Change) که پیشنهاد نمی‌شود. چون گاهی این سایت در برداشت ریالی با استفاده از آن، با تأخیر چند روزه کاربران را مواجه کرده است.

Perfect Money: کارمزد 5 دهم درصدی دارد و افتتاح حساب آن برای ایرانیان داخل کشور مشکلی ندارد، فقط این سایت نیاز به تغییر آی‌پی یا همان فیلتر… دارد. همچنین نحوه افتتاح حساب در آن به راحتی می‌باشد و شما از طریق سایت‌های پرداخت داخلی می‌توانید دلار پرفکت مانی را به‌راحتی خرید کنید.

Webmoney: کارمزد 8 دهم درصدی دارد ولی این سیستم مالی نیز برای ایرانیان داخل کشور مشکلی ندارد و حتی فیلتر نیست؛ چون دفتر مرکزی آن در روسیه بوده و افتتاح حساب آن به‌راحتی بوده و حتی برای ارتقا سطح کاربری و وریفای حساب خود در آن، شما می‌توانید با گذرنامه یا کارت ملی خود اقدام کنید. روش پیشنهادی ما، استفاده از وب مانی است چون کارمزد این سیستم مالی خیلی پایین هست و شما حتی نیاز به فیلتر… ندارید.

Neteller: متأسفانه این سیستم مالی به ایرانیان داخل کشور خدمت ارائه نمی‌دهد و شما برای افتتاح حساب در آن نیاز به استفاده از VPN به همراه آدرس محل سکونت فردی در خارج از ایران دارید. همچنین کارمزد آن 4 درصد هست که به نسبت سیستم‌های مالی دیگر مورد استفاده این بروکر، زیاد هست.

پشتیبانی فارسی

یکی از مزیت‌های این بروکر پشتیبانی 24 ساعته فارسی‌زبان هست که شما می‌توانید از طریق ربات تلگرام زیر با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

alpariIran_bot

علاوه بر این، شما وقتی وارد پنل کاربری خود می‌شوید در پایین صفحه، گوشه‌ی سمت چپ یک دکمه‌ی مربعی به رنگ نارنجی قرار دارد که با کلیک روی آن، می‌توانید ارتباط با پشتیبانی از طریق درگاه‌های مختلف را ببینید؛ که عبارت‌اند از:

 • ثبت درخواست تماس
 • اپ مسنجر
 • اپ تلگرام
 • اپ واتساپ
 • اپ وایبر
 • گفتگوی آنلاین

در تصویر زیر نیز می توانید جایگاه آن را مشاهده کنید که کافیست برای ارتباط با پشتیبانی روی آن کلیک کنید.

support

آیا بروکر آلپاری ورشکسته شده است؟

چون قرار هست مقداری از دارایی خود را وارد این بازار کنیم، برای ما بسیار مهم هست که آیا این بروکر تاکنون ورشکسته شده است یا نه. در ابتدای کار گفتیم که سابقه فعالیت این بروکر در ایران نسبتاً زیاد و تاکنون کاربران داخلی ایران هنوز مشکل خاصی با آن نداشتند. ولی ماجرای ورشکستگی آلپاری در سال 2015 واقعا چیه؟ باید بگوییم در سال 2015 فرانک سوئیس در یک روز سقوط کرد و بسیاری از بروکرها که با فرانک سوئیس کار می‌کردند، ورشکست شدند؛ هرچند که طبق قانون با تمام مشتریان خود تسویه کردند.

آلپاری UK هم که توسط FCA انگلستان رگوله شده بود نیز از این اتفاق مستثنا نبود و ورشکست شد؛ اما شعبه روسی آلپاری هیچ‌گاه دچار ورشکستگی نشد و در حقیقت این شعبه‌ای هست که به کاربران ایرانی خود بدون هیچ‌گونه مشکلی خدمات ارائه می‌دهد. این شعبه رجیستر سنت وینسنت دارد.

سرمایه‌گذاری در حساب پم آلپاری چیست؟

حساب پم (PAMM) که مخفف عبارتPercent Allocation Management Module است. یکی از امکانات بروکر آلپاری که مخصوص کسانی هست که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در این بازار و کسب سود دارند ولی مهارت یا وقت کافی برای این کار ندارند. در این روش سرمایه‌گذار پول خود در اختیار تریدری خاص یا همان صاحب حساب پم قرار داده و اون شخص با پول سرمایه‌گذار معامله کرده و در عوض قسمتی از سود را بر می‌دارد.

به‌ عنوان سرمایه‌گذار باید بروکر شما این امکان را فراهم کرده باشد که حد ضرر تعیین کنید یا همیشه حسابتان را بررسی کنید؛ که اگر قوانین و شرایط بروکر اجازه می‌دهد، در صورتیکه احساس کردید سرمایه شما به خطر افتاده است باید در اولین فرصت سرمایه خود را برداشت کنید.

از فواید حساب‌های پم می‌توان موارد زیر را بیان کرد:

 • بروکر به عنوان ناظر ضمانت می‌کند که هم سرمایه‌گذار و هم تریدر (صاحب حساب پم) به تعهدات خود عمل می‌کنند.
 • تریدر نمی‌تواند پول سرمایه‌گذاران را برداشت کند، فقط می‌تواند با آن‌ها خرید و فروش کند.
 • آلپاری عملکرد گذشته حساب های پم را نشان می‌دهد و آن‌ها را رتبه‌بندی و اولویت‌بندی می‌کند که همین امر باعث می‌شود افراد آن‌ها را بررسی کرده و بهترین یا بهترین‌ها را انتخاب نمایند.
 • سرمایه‌گذار هیچ محدودیتی در سرمایه‌گذاری در حساب‌های پم ندارد.
 • تریدر یا همان صاحب حساب پم هم روی سرمایه خود سرمایه‌گذاری می‌کند و هم روی حساب سرمایه‌گذاران پس شما به لطف بروکرها می‌توانید موجودی حساب تریدر را دیده و در صورتی که سرمایه آن‌ها نیز قابل‌توجه بود، سرمایه‌گذاری کنید.
 • شما می‌توانید از طریق سرمایه‌گذاری روی چندین حساب پم، ریسک خود را کاهش دهید.
 • تنها عیب حساب پم می‌توان به عدم فهمیدن سرمایه‌گذار از نوع استراتژی معاملات تریدر اشاره کرد. ولی این را هم باید قبول کنیم هیچ فردی حاضر نیست تجربه چند ساله‌ی خود را در اختیار دیگران قرار دهد.

حداقل دلار برای سرمایه‌گذاری در پم

حداقل سرمایه‌گذاری در حساب‌های پم معمولاً در آلپاری 50 دلار هست که مبلغ زیادی نیست.

میزان کارمزد حساب‌های پم

معمولاً بین 30 تا 50 درصد می‌باشد که بستگی به میزان موجودی شما دارد. هرچه میزان سرمایه‌ی شما که در اختیار معامله‌گر (صاحب حساب پم) قرار می‌گیرد بیشتر باشد، معامله‌گر معمولاً کارمزد خود را کمتر در نظر می‌گیرد.

چگونه بهترین نوع حساب پم را تشخیص دهیم؟

حالا برای شما سؤال پیش آمده چه چیزهایی در حساب پم افراد بررسی کنیم تا بهترین را انتخاب کنیم. پس شروع کنیم به توضیح مواردی که باید توسط شما بررسی شود:

سن حساب

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام بررسی در نظر بگیرید مدت‌زمان فعالیت حساب پم هست. اگر سن حساب مثلاً دو هفته است و در این دو هفته بازدهی بالایی دارد، شک نکنید که این بازدهی شانسی بوده و در درازمدت به‌احتمال‌زیاد دچار ضرر می‌شود. چون در این بازار بدون تجربه و مهارت، هیچ فردی نمی‌تواند در طولانی‌مدت سود کند.

سودهی حساب پم

شما میزان سود حساب پم را بعد از توجه به سن حساب باید در نظر بگیرید. حتماً توجه کنید که خیلی از حساب‌ها هستند که روزها و حتی هفته‌های اول روی سود هستند ولی با بالا رفتن زمان فعالیت حساب، دچار ضرر می‌شوند پس حتماً سوددهی حساب را در مدت‌زمان‌های مختلف بررسی کنید.

میزان سرمایه تریدر (صاحب حساب پم)

حتماً توجه کنید که سرمایه تریدر حداقل 10 درصد از کل سرمایه شما باشد؛ چون هر چه قدر موجودی تریدر بیشتر باشد ریسک سرمایه‌گذاری آن کمتر می‌شود و همین امر باعث اعتماد بیشتر به آن فرد می‌شود.

میزان سرمایه تحت مدیریت

هرچه سرمایه‌ی که از دیگران در اختیار تریدر قرار گرفته بیشتر باشد، نشان‌دهنده‌ی آن هست افراد بیشتری به آن اعتماد کرده‌اند؛ پس شما نیز می‌توانید به آن فرد اعتماد کنید و سرمایه خود را در اختیار آن قرار دهید.

همچنین در وبینار زیر می‌توانید با حساب‌های پم بیشتر آشنا شده و چگونگی انتخاب بهترین حساب پم را مشاهده کنید.

 • نحوه انتخاب صاحب حساب پم
 • حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری
 • انواع مدیرها و استراتژی معاملاتی آن‌ها (پر ریسک و کم ریسک)
 • نحوه واریز و برداشت
 • گزارش‌گیری
 • مدت زمان و نحوه دریافت سود
 • مشاهده بهترین صاحبان حساب پم
 • مدت زمان اجرای درخواست‌ واریز و برداشت سرمایه‌گذار

سخن پایانی

این بازار هم مانند سایر بازارها ریسک خود را به همراه دارد. پس بهتر هست اگر تازه‌کار هستید با حداقل پول وارد این بازار شوید تا در صورت ضرر دیدن، زندگی شخصی شما را تحت تأثیر قرار ندهد و از همه مهم‌تر از این بازار متنفر نشوید. از بورس ایران گرفته تا بازار فارکس و ارز دیجیتال، همه ریسک خود را به همراه دارند و با کسب تجربه و آموزش شما نیز می‌توانید مانند سایر افرادی که می‌شناسید، از این بازارها سود کسب کنید و آن هم به صورت دلار.

سوالات متداول

آیا برای ورود به سایت آلپاری نیاز به vpn دارد؟ خیر، شما با استفاده از لینک زیر می‌توانید وارد سایت آلپاری شوید.

لینک اصلی سایت آلپاری

آیا بروکر آلپاری معتبر هست؟ بله سابقه ی خوب و طولانی مدت این بروکر در خدمت به ایرانی ها نشانه ی اعتبار این بروکر هست همچنین داشتن 2 میلیون مشتری از 150 کشور نشانه ی اعتبار بالای آن هست.

آیا بروکر آلپاری تاکنون ورشکسته شده است؟ خیر آلپاری UK که توسط FCA انگلستان رگوله شده بود به دلیل سقوط فرانک سوئیس در سال 2015 ورشکست شد؛ اما شعبه روسی آلپاری به کاربران ایرانی خود خدمت ارائه می‌دهد هیچ‌گاه دچار ورشکستگی نشد. این شعبه رجیستر سنت وینسنت دارد.

آیا آلپاری از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند؟ بله هم پنل کاربری آن زبان فارسی می‌شود و هم دارای پشتیبانی فارسی زبان هست.

آیا امکان واریز و برداشت ریالی آلپاری دارد؟ بله شما می‌توانید با استفاده از سایت تاپ چنج ریالی واریز و برداشت کنید.

ثبت نام در بروکر آلپاری (Alpari)

بیش از 20 سال سابقه فعالیت، اسپرد کم، ارائه لوریج تا 1:3000

صفحه ثبت نام در آلپاری